Grupowe wycieczki zagraniczne

Jak wyjechać na wycieczkę i nie przepłacać? Jak uniknąć nierzetelnych biur podróży, które naciągają klientów na dodatkowe koszty? Sezon wyjazdowo-wakacyjny właśnie rusza, warto zatem przed wybraniem się w podróż swoich marzeń zabezpieczyć się przed wszelkimi przykrymi niespodziankami.

Egzotyczne wycieczki zagraniczneSposobem na tanie, a jednocześnie pewne wakacje są zakupy grupowe. Na portalach typu Groupon czy Citeam mamy dziesiątki ofert wakacyjnych (od tradycyjnych wycieczek zagranicznych po egzotyczne wyjazdy i podróże). Dlaczego wyjazdy z tego typu ofert są bezpieczniejsze? Gdyż zawsze istnieje podmiot (dany portal zakupowy), który stosuje pewną formę nadzoru nad oferentem wycieczki. Zawsze też jest to dodatkowa instytucja, do której można się zgłosić z ewentualną reklamacją.

Kwestia bezpieczeństwa to jedno, jednakże główny powód dlaczego decydujemy się na wyjazdy zagraniczne przez zakupy grupowe to ekonomia. Zniżki sięgające nawet 80% przemawiają do wyobraźni. Najciekawsze jest to, że tego typu rabaty dotyczą zarówno zwykłych wycieczek autokarowych po Europie, jak i wyjazdów egzotycznych. Ważne jest także to, że wymienione wycieczki nie odbiegają standardem od zwykłych ofert wakacyjnych, możemy zatem liczyć na wygodny transport, zakwaterowanie w luksusowym hotelu oraz wszelkie atrakcje z karty All Inclusive.

Chyba nie muszę pisać więcej rekomendacji. Sama byłam na wakacjach nad Morzem Czarnym razem z innymi turystami, którzy zakupili wakacje przez zakupy grupowe. Było wybornie, zatem także i Wam polecam tego typu formę wypoczynku.

Reklamy